« Tagasi

Selgusid konkursi "Aasta Kool 2019" finalistid

„Aasta kool" on koolidevaheline konkurss, mille eesmärk on näidata kooli loovas ja lõbusas võtmes – kohana, kus tegutsetakse ühiselt ka õppetöö väliselt, hinnatakse koostööd ning valitsevad üksteist toetavad suhted.
 
„Aasta kool 2019" finalistid valis 54 kandidaadi hulgast välja žürii, kuhu kuulusid Marcus Ehasoo (Eesti Õpilasesinduste Liit), Aivi Jürgenson (Haridus- ja Teadusministeerium), Silvia Uus (SA Innove), Urmas Vaino ( ETV) ning INGER eelmise aasta võitjakoolist ehk 32. Keskkoolist.
 
„Aasta kool 2019" finaali pääsesid: Kiili Gümnaasium, Neeme Kool, Võru Gümnaasium, Järveküla Kool, Elva Gümnaasium, Viljandi Gümnaasium, Tallinna Kunstigümnaasium, Põlva Gümnaasium, Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium ja Tallinna Järveotsa Gümnaasium.
 
Alates 6. maist tutvustatakse kahe nädala jooksul kõiki finaali pääsenud koole ETV2 noortesaates „NOVA".
 
20. maist näidatakse kümmet parimat kooli ETV hommikusaates „Terevisioon". Paralleelselt "Terevisioonis" näidatavate tuvustustega algab ka rahvahääletus Novaatori portaalis.
 
Võitja kuulutatakse välja 31. mai „Terevisiooni" otsesaates.
 
 
Konkurssi korraldavad SA Innove, Haridus- ja Teadusministeerium ning ERR. Konkursi läbiviimist toetab Euroopa Sotsiaalfond.
 
Lisainfo: 
Silvia Uus
Õpetajaameti mainekujunduse peaspetsialist 
7350773, silvia.uus@innove.ee