Palju õnne, PG1!

Meie kool otsustas tänavu tähistada oma sünnipäeva jaanuari esimesel koolipäeval. See on päev, kui me 2017. aastal avasime päris oma koolimaja ning jätkasime talvevaheajalt tulles sügisel asenduspindadel alguse saanud õppetööga. See tundus just parasjagu paras hetk selleks, et anda mõnus hoog sisse õppeaasta teisele poolele.

Õpilasesindus kinkis omalt poolt koolile pisikese puu koos kastekannuga. "See puu vajab kastmist, justnagu õpilased. Ja ta ei tee seda ise!", ütles kingitust direktorile üle andes õpilasesinduse president Herti Juhandi. Põlva Gümnaasium lubab edaspidigi oma õpilasi hoolikalt "kasta" külalisesinejate, põnevate ettevõtmiste ning muusikaliste vahepaladega!

Kooliperele oli uueks poolaastaks hoogu andma kutsutud Jalmar Vabarna, kes  sünnipäevatervituseks astus üles mõnusa kontserdiga.