Osaleme projektis "Praktiline turundus"

Esmaspäeval, 04.02 käisid Põlva Gümnaasiumi ettevõtlusgrupi ja III perioodil algava turunduse grupi 24 õpilast Pärnus.

Me oleme koostöös Läänemaa Ühisgümnaasiumiga osalised Praktilise turunduse projektis. Projekt on ellu kutsutud eelkõige koolielu ja konkreetselt turunduse kursuse huvitavamaks ja elulisemaks muutmiseks. Lisaks kahele gümnaasiumile on meie koostööpartneriteks Põlva ja Haapsalu Tarbijate Ühistud.

Pärnus toimunud turunduse alane seminar on praktilise töö ettevalmistav osa. Seminari töötubade läbiviijateks olid Anneli Rabbi ja Erret Kuldkepp. Anneli oli see, kes tegi meie õpilased omavahel tuttavaks ja pani nad ka koos tegutsema.  Erret viis meid aga läbi oma isiklike lugude põneval viisil turunduse põhitõdedeni. Tema esinemine oli midagi väga erilist!

Nüüd jääme ootama oma Praktilise turunduse kursuse algust ja uuringute tegemist Põlva kauplustes!