Õppeaasta lõpetamine aktus-tänuüritusega

Põlva Gümnaasiumi õppeaasta lõpetas aktus-tänuüritus, kus vaadati tagasi lõppevale õppeaastale, nauditi head muusikat ja tunnustati parimaid.

Õpilasi tunnustati hea esinemise eest konkurssidel ja võistlustel, märkimisväärsete õppetulemuste ning silmapaistva osalemise eest õppetöös. Lisaks kuulutati välja koolipere poolt esitatud laureaadid erinevatele Põlva Gümnaasiumi rändtiitlitele: Maris Neeno nimeline rändtiitel – Herti Juhandi; Liis Kranichi nimeline õpilaste poolt armastatud õpetaja rändtiitel – emakeele ja kirjanduse õpetaja Helle-Mari Märtson; Põlva Gümnaasiumi Aasta Inimene, kus eriti tiheda konkurentsi tingimustes otsustati välja anda kaks tiitlit - administraator Maarja Volt ja õppejuht Florika Kolbakova.

Siis haarasid ohjad õpilased. Õpilasesindus andis koolipere poolt üle ühekordse tiitli Aasta Koolitaltsutaja – direktor Alo Savi. Ning abituriendid tänasid kõiki oma õpetajaid tehtud töö ja nähtud vaeva ning toetuse eest õpingute kestel. Aktuse muusikalise poole eest kandsid hoolt õpilased praktilise musitseerimise valikkursuselt, MC Arual, Põlva Gümnaasiumi koolibänd ja aktuse lõpetas imekauni ning hinge mineva etteastega Jaan Sööt.