Õpilasfirmade laat Tallinnas

Õpilasfirmadele oli möödunud nädalavahetus väga töökas. Eesti Näituste messikeskuses toimus Turismimess Tourest, kus Põlvamaad olid tutvustamas ka meie õpilasfirmad. Laupäeval toimus Kristiine kaubanduskeskuses, kus olid ka Põlva firmad (kauplemisruumi 140 õpilasfirmale) ja Rocca Al Mare keskuses (90 firmat) senise ajaloo suurima osalejate arvuga Eesti ÕF laat.
Põlva Gümnaasiumist oli osalemas 33 õpilast ja esindatud oli 9 firmat. Laadapäeva sisse mahub boksi kujundamine, müük, suhtlemine žüriiga ja innovatsiooni võistlus. Innovatsioonivõistlus annab firmale võimaluse oma toodet tutvustada 2 minuti jooksul ja siis tuleb vastata kõikvõimalikele küsimustele, mis žüriil tekkivad. Tublid, kes julgevad ja suudavad seda teha. Meie kooli esindasid innovatsioonivõistlusel ÕF WishCompany ja ÕF Rabavesi. KIITUS tegijatele - RABAVESI tunnistati laada innovaatilisemaks firmaks! Preemiaks kutse Tallinna Teletorni Ajujahi esimese saate üritusele.
Laada stiilseima ja tervikliku kujunduse ning välimusega firma tiitel tuli samuti Rabaveele. Ja no kus kaks ees, ei jää ka kolmas tulemata - nimelt tunnistati Katrin Piirimaa (ÕF Rabavesi) säravaimaks laadatäheks. Palju õnne!
Õpilasfirmad tänavad kõiki kaasaaitajaid ja toetajaid. ÕF Rabavesi kallistab, tänab ja toob eraldi välja keemia õpetaja Maaja Toometit! Samuti kuulub eriline tänu firmasid juhendavale õpetajale - Kaia Tamm!
Kõik meie firmad olid tublid, pingutatud oli boksi kujundusega, ühtse riietusega, suheldi targalt ja rõõmsameelselt, saadi palju positiivset tagasisidet ja müüdi hoolega. Jaksu teile ka edaspidiseks, et ettevõtlik vaim ei kaoks.