Õpilasesinduse presidendi valimised

Täna valis meie kooli õpilasesindus omale uut presidenti. Vastavalt õpilasesinduse põhimäärusele valitakse järgmise õppeaasta president kooliaasta lõpus ära, et tagada järjepidevus õpilasesinduse töödes ja tegemistes.

Õpilasesinduse presidendi ametikohale on õigus kandideerida igal käimasoleva õppeaasta õpilasesinduse liikmel. Seda võimalust soovis kasutada koguni kolm liiget! Salajasest hääletusest väljus võitjana Herti Juhandi. Palju õnne, Herti!
Täname senist õpilasesinduse presidenti Hanna Maria Rüütlit tehtud töö ning panuse eest õpilasesinduse käivitamisel.

Herti sõnul saab õpilasesinduse kursiks uuel õppeaastal koostöö edendamine teiste riigigümnaasiumide õpilasesindustega ning soov on kaasata rohkem õpilasi õpilasesinduse igapäevatöösse ja ürituste korraldamisse.

Pildil Hanna Maria Rüütli uuele õpilasesinduse presidendile Herti Juhandile üle andmas õpilasesinduse presidendi „ametimärki", koosolekute juhataja kellukest.