Koolispordi suusavõistluselt koolile II koht

6.märtsil oli meie suusakoondis väljas Haanja suusaradadel Eesti Koolispordi Liidu murdmaasuusatamise võistlustel. Teatesõidus saavutati III koht. Individuaal distantsil saavutas II koha Karoli Villako. Harrastajate arvestuses saavutasid I koha Kairiin Märtson ja Karl-Mihkel Kaivo ning II koha Juhan-Villem Kaivo.

Koolide päremusjärjestuse selgitamiseks liideti kokku kooli 6 parima võistleja ja teatevõistluse kohapunktid. Põlva Gümnaasiumile tõid saavutatud tulemused kokkuvõttes II koha suusatamises gümnaasiumide arvestuses!

Hõbemedali võistkonda kuulusid lisaks eelmainitutele ka Evelin Arulepp, Johanna Laanoja ja Anete Saar. Sportlastega oli kaasas õpetaja Elina Martin. Palju õnne meie suusasangaritele ja libedat suuska ka edaspidiseks!

Foto: erakogu