Kevadine spordipäev 2017

24.mai tähistatakse ülemaailmset orienteerumispäeva. Põlva peal võis täna kohtuda rõõmsameelsete gruppidega, kes kaart näpus tähistatud punkte mööda linna taga otsisid ning lõpetuseks Intsikurmus ka mõned õpetlikud orienteerumisega seotud ülesanded täitsid. Üks osa neist olid Põlva Gümnaasiumi noored, kes võtsid osa kooli spordipäevast.

11.klassi noormehed Sander Tomson ja Villu Serv viisid läbi UPT praktilise tööna orienteerumispäeva 10.-11.klasside õpilastele, et abituriendid saaks rahus ja vaikuses keskenduda oma viimase eksami sooritamisele, milleks on koolieksam valitud aines.

Kõik osalejad said lisaks meeleolukale päevale värskes õhus ka rahvusvahelisest orienteerumispäevast osavõttu kinnitavad diplomid.