Infotunnid õpilastele

24. august (esmaspäev) - 10. klasside infopäev. Tutvumine oma klassi ja oma mentoriga. Ühistegevused. Põlva Gümnaasiumi põhimõtteid, koolielu, võimalusi ja õppekorraldust tutvustavad infotunnid ja töötoad. Samuti tuleb tutvustamisele info selle õppeaasta valikkursuste ja sinna registreerumise kohta. Osalemine on väga oluline!

27. august (neljapäev) - 11. ja 12. klasside infopäev. Tutvustame väga suuri ja olulisi muudatusi koolielus ja arutame need erinevates gruppides läbi. Samuti tuleb tutvustamisele info selle õppeaasta valikkursuste ja sinna registreerumise kohta. Eraldi räägime ka sellest, mis ootab ees 11. klassi, et kooliaastast võimalikult palju saada ja 12. klassi, et kool edukalt lõpetada. Osalemine on väga oluline!

28. augustil kell 09.00 toimub kogu kooliperele õppeaasta avamine - kohtumine mentoriga ja avaaktus.