Konkursid ja võistlused

« Tagasi

Heategevusprojekt "Meie panus"

Alguskuupäev: 24.11.16
Kestus 11:45 – 12:45
Tüüp: Muu
Asukoht: Põlva Gümnaasium, Piiri 1, Põlva, Põlvamaa, Põlvamaa
Ürituse veebileht: http://registreeri.meiepanus.com/
  + Lisa minu kalendrisse

Merili Ginter ja Triin Karis viisid üle aasta läbi heategevusprojekti “Väike panus, suur mõju” toetamaks esimest tüüpi diabeeti põdevaid lapsi ja noori. Kümnenda klassi õpilastena kogusid nad pea 10 000 eurot ning aitasid sellega kaheksat perekonda. Lisaks tänu projektiga kaasnenud meedia tähelepanule eraldati 75 000 eurot 2016. aasta riigieelarvest ja ligi 13 000 algatusest Rat Race.

Nüüd on nende projekt lõppenud, kuid nad leiavad, et sama ideega saaksime üheskoos abistada veel mitmeid lapsi. Nimelt on plaanis korraldada jõuluaktsioon “Meie panus”, mille jooksul koolid üle Eesti meisterdaksid öökullist võtmehoidjaid. Viimased läheksid firmade jõulupakkidesse ning kogu saadud tulu Eesti Laste ja Noorte Diabeedi Ühingu kaudu abivajajatele.

Loomakesed võivad olla nii heegeldatud (võtab aega vaid kaks tundi, olemas on õpetused videomaterjali ja teksti näol) kui ka puust tehtud. Valmis esemed saab Tartus isiklikult üle anda, kuid mujal tuleb saata näiteks SmartPosti või Omnivaga. Võtmehoidja rõngad muretsevad ning panevad tüdrukud öökullidele ise hiljem külge.

Kas Teiegi soovite anda panuse heategevusse, saada osaks kodanikuühiskonnast ja luua pilt oma koolist kui ettevõtlikust ning hoolivast? Soovist osaleda andke teada meilil meiepanus@gmail.com või registreerimisvormi täitmisega leheküljel http://registreeri.meiepanus.com/ .