SISSEASTUMISINFO

29.01.18

Mis on Põlva Gümnaasium?

Põlva Gümnaasium on riigigümnaasium, mis alustas õppetegevust alates 1. septembrist 2016.  Põlva Gümnaasium pakub õpilastele võimalust omandada tema huvidest tulenev, tänapäevane, ühiskonna vajadustele vastav haridus. Põlva Gümnaasiumi õpe keskendub riiklikult tähtsustatud põhiainete õpetamisele (rõhuga matemaatikal, eesti keelel ja inglise keelel) ning võimalikult mitmekesisele ja suuremahulisele valikkursuste pakkumisele erinevates ainevaldkondades. Kool hakkab pakkuma õpet vähemalt loodus-reaal, kunsti- ja kultuuri-, sotsiaal ning spordisuunal.

Põlva Gümnaasium on avatud maakondlik hariduskeskus Põlva maakonna südames.

Õpilaste vastuvõtt

10. ja 11. klassi lõpetanud õpilased võetakse kooli vastu avalduse alusel.

9. klasside õpilased võetakse 10. klassi vastu klassitunnistuse ja sisseastumisvestluse tulemuste alusel.

Sisseastumisvestlused toimuvad:

• 2.-6. aprill 2018
  • 14.-15. juunil 2018

Sisseastumisvestlused toimuvad PÕLVA GÜMNAASIUMIS, Piiri 1, Põlva.

Sisseastumisvestlustele tuleb eelnevalt registreeruda täites ankeedi SIIN.

Vestlusele tuleb kaasa võtta klassitunnistuse koopia ja isikut tõendav dokument.

Info ja vastused tekkinud küsimustele:

Alo Savi (direktor)

alo.savi@pg.edu.ee