Tule gümnasisti varjuks

18.03.19

Kõigil noortel, kes mõtlevad õppimise peale Põlva Gümnaasiumis, on võimalik tulla üheks päevaks gümnasisti varjuks. Varjutamise päeval Sul on võimalus koos Sinu valitud gümnasistiga külastada õppetunde ja osaleda muudes kooliperele pakutavates tegevustes. See aitab Sul saada parema ettekujutuse, milline näeb välja gümnaasiumiõpilase koolipäev meie koolis.

Gümnasisti varjuna ootavad Sind tol päeval:

• valitud gümnasist, kes organiseerib sinu päeva;
  • kohtumine  võimalike uute sõpradega - koolis juba õppivad gümnasistid;
  • osalemine tundides ning tutvumine õpetajate ja koolitöötajatega;
  • koolielu Põlva Gümnaasiumis;
  • vastused võimalikele tekkinud küsimustele.

Sel õppeaastal ootame gümnasisti varje 18.märtsist kuni 18.aprillini. Selleks saada meile e-kiri aadressile kool@pg.edu.ee või marit.oimet@pg.edu.ee. Pane kirja, millal soovid gümnasisti varjuks tulla ning kes on see gümnasist, kelle vari soovid olla. Ära muretse kui Sa ei tunne ühtegi meie gümnasisti - saame pakkuda Sulle ise ühe õpilase, kelle varjuks olla.

NB! Palun teavita oma plaanidest kindlasti enda klassijuhatajat, sest gümnasisti varjuks olles puudud Sa oma kooli õppetööst.

Toimetaja: MARIT OIMET