24. üle-eestiline TORE konverents

07.-08. veebruaril oli meie koolimaja rahvast täis. Aset leidis 24. üle-eestiline noorteühing TORE (Tugiõpilaste Oma Ring Eestis) konverents, mida sel aastal meie kooli TOREkad korraldasid ja eest vedasid.

Ligikaudu 180 noort Eestimaa erinevaist paigust koos oma juhendajatega said osa konverentsist, mille alapealkirjaks valis korraldustiim "Kogemuste vikerkaar". Kahe konverentsipäeva sisse mahtus hulgaliselt tegevusi ürituse avamisest kuni lõputseremooniani, aga nende vahele jäi mitmeid töötubasid, loenguid, rõõmsaid taaskohtumisi ning uute tutvuste loomist, vaikset võnkumist öövikerkaarel (silent disco), Põlva põnevate paikade avastamist ja orienteerumist. Korraldustiim loodab, et iga osaleja sai oma kogemuste vikerkaarele värvi juurde. Meie igatahes oleme suure kogemuse võrra rikkamad. Aitäh kõigile, kes osalesid, koostööd tegid ja toetasid!

Konverentsi õnnestumise nimel töötas kogu ettevalmistusperioodi tiim koosseisus: Kristiin Kalle, Diana Limbak, Brittany-Lisbeth VainoVeronika Grigorjev, Annika Ladva, Marit Oimet. Aitäh teile!

Peakorraldajaid toetasid jooksvalt ja ürituse toimumise ajal kohapeal Salme Rein, Isabella-Janell Turba, Stefan-Ander Ploom, Robin Heinsoo, Kerstin Jüriöö, Sandra Haidak, Johanna Laanoja, Pirja Kindsigo, Mariliis Vilt, Keidy Lõiv, Marianne Suur, Hedi Hilkja, Agnes Rohtsalu, Kaija Laaneväli, Sandra-Liis Peterson, Anete Saar, Mirjam Kolpakov, Kelly-Kaidleen Aasma, Laura Nemvalts, Raul Petersell, Markus Villako ja Monika Riba. Suur-suur aitäh teile, et olete nõnda abivalmid!

Foto: Marit Oimet / Põlva Gümnaasium