Presidendivalimised õpilasesinduses

Täna oli taas see päev, kui meie kooli õpilasesindus omale presidenti valis. Õpilasesinduse põhimääruse järgselt valitakse jooksva kooliaasta lõpus ära uue õppeaasta president, et tagada järjepidevus õpilasesinduse töödes ja tegemistes.

Õpilasesinduse presidendi ametikohale on õigus kandideerida igal käimasoleva õppeaasta õpilasesinduse liikmel. President valitakse ÕE liikmete poolt salajase hääletuse teel. Salajasest hääletusest väljus võitjana Laura Lääts. Palju õnne, Laura!

Õpilasesinduse senine president Hanna Renata Kottise jätkab õpilasesinduses asepresidendina kuni käesoleva koosseisu laiali saatmiseni. Täname Sind, Hanna Renata, tehtud töö ja senise panuse eest õpilasesinduse tegemistesse, selle juhtimisse ja koolielu arendamisse.

Laura lubab jätkata eelmiste presidentide poolt juhitud koostööprotsesse teiste riigigümnaasiumide õpilasesindustega (KERG koostöövõrgustik) ning näeb ÕE-d alustatud traditsioonide kandjana. Samuti soovib ta tagada ÕE liikmetele turvaline ja meeldiv omavahelise koostöö keskkond, et ühiste ideede kaudu rikastada veelgi enam koolielu Põlva Gümnaasiumis.