Aasta ettevõtlusõppe edendaja 2018

TÄNAME JA TUNNUSTAME: Edu ja Tegu tunnustuskonkursil kuulutati täna välja ettevõtlusõppe parimad. Aasta ettevõtlusõppe edendaja tiitli pälvis Põlva Gümnaasium. Jah, me usume siiralt, et igast ettevõtlikust inimesest ei pea saama ettevõtjat, aga iga ettevõtja peab olema ettevõtlik. Omalt poolt püüame noortele anda koolist kaasa nii ettevõtlikkust kui ettevõtluspisikut. Põlva Gümnaasium on kool, mis toetab ja julgustab igakülgselt ettevõtlikkuse arendamist õpilastes. Kahe tegutsemisaasta jooksul on pakutud võimalust õppida majandus- ja ettevõtlusõpet ning turundust. Õpilasfirmasid on selle aja jooksul olnud 27, tänavu on lisandumas 13 uut firmat. Õpilased on külastanud maakonna ettevõtteid ning ettevõtlusõppe programmi on kaasatud nii õpetajaid kui lapsevanemaid mentoritena. Tänavu sügisest kuulub Põlva Gümnaasium ka Ettevõtliku Kooli võrgustikku.
Päeva esimeses pooles selgitati kolmes vanuseastmes välja ka Edu ja Tegu konkursi parim sotsiaalne tegu ning parim äriline tegu. Vanema vanuseastme äriteo finalistide hulgas oli ka ÕF Rabavesi, kes pälvis tugevas konkurentsis II koha. Firmat majandavad noored ütlesid kokkuvõtteks, et „vist ei läinud omadega päris rappa!". Kindlasti mitte! Palju õnne teile ja jaksu filtrite vahetamisel ka tulevikus ;)

Meie siiras tänu kõigile, kes märkavad meie tegemisi ja palju õnne ka kõigile teistele ettevõtlusõppe parimatele. Ettevõtlikkust kõigile!

Fotol (vasakult esimene) ettevõtlusõppe programmi aasta tegija Jane Mägi, aasta ettevõtlik õpetaja Elbe Metsatalu, Põlva Gümnaasiumi direktor Alo Savi, aasta ettevõtlusõppe mentor Ander Hindremäe ja aasta ettevõtlik õppur Merilin Priilinn-Türk