Põlva Gümnaasiumi noormehed tulid Põlva Spordikooli võistkonnaga karikavõitjaks

15.-17.detsember 2017 toimus Tapa Spordikeskuses selle aasta noormeeste A vanuseklassi karikavõistlus käsipallis.

Põlva Spordikooli noormeeste võistkond tuli koju karikavõitjatena ilma ühegi kaotuseta.

"Finaalmänguks kujunes turniiri esimene mäng Aruküla/Valga Kävali ühendvõistkonnaga. Erilised kiitused Mathias Rebasele, Tõnis Kasele, Alfred Timmole ja väravavahile Christofer Viilopile, kelle panust võitudesse väärib eriti esile toomist. Kogu meeskond on väga ühtehoidev ning kuna enamus mängijates mängib ka meeste meistriliigas Coop Põlva võistkonnas, siis üleüldine treenituse tase tuli kasuks just mängude teisel poolajal, " võttis treener Kalmer Musting turniiri kokku.

Karikavõidu saavutamiseks alistas Põlva Spordikool järgmised võistkonnad: Aruküla SK/Valga Käval (31:25), Tapa SK (38:28), HC Viimsi 43:20, HC Kehra 39:27, Viljandi SK (39:19), HC Tallas (35:28).

Võistkonna parimaks mängijaks valiti Alfred Timmo (pildil nr 10) ja turniiri parimaks mängijaks Tõnis Kase (pildil nr 3).

Võidukas võistkonnas mängisid: Tõnis Kase, Keiro Peeter Kottisse, Mathias Rebane, Jaanus Peetet Rüütli, Kevin Klaus, Alfred Timmo, Christofer Viilop, Kris-Norman Lavrikov, Taniel Sermat, Fred-Eric Kärblane, Raimond-Eric Jaanus, Nikita Ossimov, Ranar Pügi, Sander Nemvalts. Treener Kalmer Musting.

Foto: Põlva Spordikool