6.09.18

Filmifestival KINO MAALE toimub tänavu teist korda. Festivali missiooniks on maakohtades (peamiselt väljaspool suurlinnu) maakino alal hoida ja kostitada inimest maailmatasemel filmivaldkonna teostega ja seda kõike filmide osas tasuta. Tänavu on fookuses Heiki Ernits 65, animatsiooni pakuvad Nukufilm ja Joonisfilm ning Tallinnfilm. Esmakordselt tuuakse sisse ka dokumentaalfilmi programm. Hetkel plaanitud toimumise aeg on 08. – 28. oktoober 2018.

Põlva Gümnaasium võtab osa festivaliprogrammist. Kahel päeval muutub Põlva Gümnaasiumi auditoorium kinosaaliks. Kino Maale programme on oodatud vaatama kõik huvilised. Kino Maale festivaliprogramm on vaatajatele tasuta!

08.10.2018 kell 11.30 näitame programmi Fookuses Heiki Ernits 65 - mudila II

1 Kino maale teriler
2 Morteni treiler
3 Teofrastuse treiler
4 Ramsese vembud I
5 Ramsese vembud II
6 Ramsese vembud III
7 Ramsese vembud IV
8 Suur Tõll
9 Kino maale teriler
Programmi kogupikku 55 minutit.
Mudilasprogrammi on ennekõike oodatud vaatama lasteaia vanemad rühmad ja algklasside huvilised. Grupiga tulles palun andke enda tulekust teada kool@pg.edu.ee, et teaksime teiega arvestada ning et teil oleks ka koht olemas.

18.10.2018 kell 12.30 näitame programmi Ennemuistsed jutud.
1 Kino maale teriler
2 Morteni treiler
3 Teofrastuse treiler
4 Hukule määratud treiler
5 Maasikaõgijad treiler
6 Briljantsuse demonstratsioon neljas vaatuses treiler
7 Rebasenaine
8 Taat ja memm. Ersa lugu
9 Silmadeta jahimees. Handi lugu
10 Mees ja naine. Vadja lugu
11 Kuidas üks piiga kolmele peiule mehel anti. Mari lugu
12 Kuidas Jumal palus teed juhatada. Vepsa lugu
13 Kolm savipotti. Kolm lugu
14 Karude tekkimine. Udmurdi lugu
15 Karu hindab pruut. Mansi lugu
16 Kalapüüdja naine ja karu. Saami lugu
17 Vennad karusüdamed
18 Kino maale teriler
Programmi kogupikkus 63 minutit.

Toimetaja: MARIT OIMET